piątek, 7 października 2011

Początki Agaty

Witajcie! Bardzo się ciesze, że mogę dołączyć się do tak wspaniałego grona i bawić się razem z wami w świąteczne wyszywanie :) To mój pierwszy SAL świąteczny, więc jak wyrwę się z czymś niepotrzebnym to bijcie po łapach :)

Jako że dzisiaj otrzymałam paczkę z materiałami SALowymi, pokazuję co zaplanowałam. Zamierzam wyszywać wzór Lili Soleil, głównie ze względów czasowych - jest mniej skomplikowany niż AAN, więc większa szansa, że uda się wyrobić przed pierwszą gwiazdką. Poza tym równolegle biorę udział w dyniowym SALu, więc postanowiłam, że może na ten moment powinnam darować sobie kolejne zawijaski :)
Do wyszycia mojego SALowego motywu zamierzam użyć śnieżnobiałego płótna Belfast i nici Caron Waterlilies w kolorze - jakże mogłoby być inaczej :) - Ice. Do tego prawdopodobnie zastosuję koraliki Mill Hill, aczkolwiek jeszcze nie zdecydowałam w jakim odcieniu. Tak czy inaczej, postawiłam na chłodną i mroźną interpretację i mam nadzieję, że rezultat mnie nie zawiedzie. Na zdjęciu poniżej moje materiały.

Pozdrawiam wszystkie uczestniczki zabawy :)
Agata

7 komentarzy:

ann_margaret pisze...

Kolory fantastyczne, będzie prawdziwie zimowy obrazek!!

splocik pisze...

Super kolorki, będzie ślicznie :)
Ja jeszcze kolorystyki nie wybrałam, ale jestem na dobrej drodze :)))
Pozdrawiam ciepło.

anenia pisze...

ciekawa jestem tego zestawienia kolorystycznego - więc na pewno będę z ciekawością śledzić postępy

Karolina pisze...

ojej te nici i koraliki ehh kiedy w Polsce będzie można kupić takie cudeńka

Obsesja Kasiulka pisze...

Ale będzie pięknie!!!

5.monika pisze...

Poszłyśmy w te same kolorki. U mnie będzie biały haft na błękitnej tkaninie. Teraz tylko z niecierpliwością czekam na przesyłkę z materiałami.
Pozdrawiam:)

Daria pisze...

Pięknie dobrane kolory, mimo jesieni przez ten ICE jakoś zimowo się zrobiło :)