niedziela, 20 listopada 2011

Bombki beci-b


Udało mi się dzisiaj skończyć ostatnią bombkę , dziergało się wspaniale .Teraz tylko zostało zrobić ostatnie szlify , wykończenia i wykorzystać hafciki zgodnie z zamysłem ..... ale czy to wyjdzie i będzie takie jak w planach ???? Zobaczymy już w grudniu przed Wigilią. Miłego dziergania Wszystkim życzę i zadowolenia ze swoich prac. Na prawdę są cudowne już teraz , a jakie będą na finiszu ? Będą ochy i achy .....Mój hafcik został podzielony na dwie części(xx na 14ct) , troszkę żałuję że nie xxx na 18ct ...no cóż będzie i tak - musi być tak .Podobno człowiek na błędach się uczy :)

Koala odc.3

Na tamborku druga bombka, myślę ,że w tym tygodniu zostanie ukończona.

 Tym razem wybrałam inne kolorki muliny DMC : 791, 792, a nad wyborem koloru do backstitch muszę się zastanowić.

domek się ujawnił:)


Hej:) siedzenie nad książkami ma swoje plusy w postaci przerw między rozdziałami, w których postanowiłam haftować właśnie SAL-owy obrazek, wskutek czego domek się ujawnił prawie w pełnej krasie, brakuje konturów. Dodałam trochę bieli do kremowej całości, aby nie było monotonnie i chyba eksperyment się powiódł, za to wiem na pewno ,że jedynki będę musiała trochę dotuczyć, bo za cienkie wobec wypasionej dwójki i zera;) Pozdrowionka!

Nareszcie zaczęłam domek

Postanowiłam sobie ze nie zacznę domku jeśli nie skończę ramki.Oj kusiło mnie chociaż kilka krzyzyków ale udało się i ramka skończona.Następna odsłona będzie już na finał.Wiem jedno ,że nie będę więcej wyszywać na takiej ciemnej kanwie.To zbyt duże wyzwanie dla moich oczu.


Drogie Salowiczki Wasze prace są tak piękne że gdybym miała wybierać najładniejszą ,to miałabym problem!Pozdrawiam.

Zawijaski :)

Jestem teraz na etapie zawijasków - są białe, a ramka dookoła domku - srebrna. Wygląda, moim skromnym zdaniem, nieźle. :)

Agata - postęp 3

Mój śnieżny obrazek - ostatnia odsłona przed 21 grudnia. Osobiście jestem bardzo zadowolona z efektu :)

Pozdrawiam wszystkie SALowiczki i obserwatorów :)
Agata