piątek, 7 października 2011

Pierwsza odsłona :)Witam wszystkich:)

Jako pierwsza wstawiam moje postępy haha czyli maksymalna ilość krzyżyków u mnie na jeden dzionek :) mam nadzieje, że stopniowo będę mogła je zwiększać :)

a więc powstała pierwsza gwiazducha :) ramki na razie brak ... po rr kawowym na razie mam dość ramek haha :)

Życzę Wam miłego haftowania i miłego weekendu :)

I superrrrrrrrrrrrr, że jest nas aż tyle :)

Materiały Kasiulka:)

To ja też się pochwalę, że będę wyszywać ten piękny biały samplerek z domkiem bo na niego przede wszystkim głosowałam. Co do daty to nie mam pojęcia co z tym fantem zrobię, pewnie wyjdzie w praniu:)

Wyszywać będę na błękitno-szarej Luganie białą Ariadną. Przed chwilką zamówiłam koraliki i jak już haft skończę to zdecyduję które wykorzystam.
A oto moja LuganaAle NAS sporo w tym roku- SUPER!!!!!!

Ogłoszenia prafialne

Po pierwsze primo: TUTAJ zamieściłam zasady zabawy Świąteczny SAL 2011. Było sporo wątpliwości i pytań. Mam nadzieję że zasady wszystko wyjaśnią.

Po drugie primo: wróciłam do kraju po  podróży prawie 18 godzinnej - to dlatego nie miałam dostępu do poczty, sieci - milczenie wybaczcie, brak maili i kontaktu. Siła wyższa.

Po trzecie primo:  mamy już 97 Uczestniczek SAL-a. A blog może pomieścić maksymalnie 100. Czyli 1... popularność tego rocznej zabawy mnie zabiła. Dlatego nie daję rady koordynować już w 100% wysyłki schematów ani zaproszeń do bloga - wybaczcie niedopatrzenia.
Czyli 2..: mamy jeszcze tylko trzy miejsca dla dodatkowych 3 Uczestniczek. Potem .. :( będziemy się zastanawiać jak się bawić w więcej niż 100 osób. Damy radę, prawda?

No - lecę na kolację z moim Kochanym Połamańcem. Do kontaktu!

Co zrobić z rokiem?

Dziewczyny - zauważyłyście???

Nad domkiem - jest rok 2004???


Może przerobić go na 2011 (na pamiątkę naszego SAL) albo zrezygnować z 2 i 4, a w ich miejsce wyszyć środkowe gwiazdy ???

Co Wy na to?

*****
Podjęłam decyzję i będę wyszywać wzór Lili Soleil - już gromadzę materiały.

Pozdrawiam ciepło wszystkie uczestniczki tegorocznej zabawy :)))

Początki Agaty

Witajcie! Bardzo się ciesze, że mogę dołączyć się do tak wspaniałego grona i bawić się razem z wami w świąteczne wyszywanie :) To mój pierwszy SAL świąteczny, więc jak wyrwę się z czymś niepotrzebnym to bijcie po łapach :)

Jako że dzisiaj otrzymałam paczkę z materiałami SALowymi, pokazuję co zaplanowałam. Zamierzam wyszywać wzór Lili Soleil, głównie ze względów czasowych - jest mniej skomplikowany niż AAN, więc większa szansa, że uda się wyrobić przed pierwszą gwiazdką. Poza tym równolegle biorę udział w dyniowym SALu, więc postanowiłam, że może na ten moment powinnam darować sobie kolejne zawijaski :)
Do wyszycia mojego SALowego motywu zamierzam użyć śnieżnobiałego płótna Belfast i nici Caron Waterlilies w kolorze - jakże mogłoby być inaczej :) - Ice. Do tego prawdopodobnie zastosuję koraliki Mill Hill, aczkolwiek jeszcze nie zdecydowałam w jakim odcieniu. Tak czy inaczej, postawiłam na chłodną i mroźną interpretację i mam nadzieję, że rezultat mnie nie zawiedzie. Na zdjęciu poniżej moje materiały.

Pozdrawiam wszystkie uczestniczki zabawy :)
Agata