niedziela, 6 listopada 2011

Dołączam :)


Witam. Dołączam do  tego cudownego maratonu hafciarskiego dzięki uprzejmości Aploch. Trochę spóźniona ale jak zobaczyłam te cudne renifery Soleil to już wiedziałam, że muszę wyhaftować ten projekt jeszcze w tym roku, na Boże Narodzenie 2011. Renifery zdecydowanie kojarzą mi się ze Skandynawią a ja właśnie w takowym klimacie przygotowuję święta na ten rok :)
Wielu z Was ukończyło już haft albo jest blisko ukończenia. Ja dopiero zaczynam ale trochę skupienia i zawziętości i hafcik powstanie szybciutko :) Liczę na to.
Długo wahałam się jakie wybrać kolory, po przejrzeniu tylu pięknych wariantów kolorystycznych w Waszych postach. Ostatecznie postanowiłam, że pozostanę jednak wierna mojej czerwono-białej gamie kolorystycznej. Parę czerwonych haftów na białym płotnie mam już w tym roku za sobą toteż tym razem zastosuję odwrotność - haft bedzie biały na czerwonym płotnie. Mulina DMC Blanc, płótno: czerwona aida 14. Dla efektu 3D planuję użyc białych koralików Mill Hill Seed Beads :) Pierwsze krzyżyki zapewne postawię w przyszłym tygodniu jak uporam się z aktualnym hafcikiem skandynawskim. 
Pozdrawiam i podglądam Wasze postępy regularnie :)

Titania yng Nghymru x x x

5 komentarzy:

Naila pisze...

Nie ma co się przejmować, że niektórzy kończą. Ja zaczęłam wczoraj i muszę przyznać, że bardzo fajnie się ten wzór haftuje :)

Anja pisze...

W to, ze powstanie szybko, nie wątpię :)
Haftuje się szybko (bez zaglądania do schematu), a znając twoje tempo haftowania ;)
Będę kibicować!

Aldona pisze...

Widziałąm Twoją Świąteczną kolekcję, jest przepiękna. Znając Ciebie w dwa dni to wyhaftujesz. Powodzenia :)

aeljot pisze...

Witaj :)

ann_margaret pisze...

Na pewno będzie pięknie:)