poniedziałek, 17 października 2011

Dendrobium i Świąteczny SAL 2011 - cz. 1

Przede wszystkim witam wszystkie koleżanki biorące udział w ubiegłorocznej zabawie i zaglądających tu "Czytaczy-Podziwiaczy". Też przez 2 lata do nich się zaliczałam:). Bardzo mi się podobał ten zimowy SAL, ale jakoś odwagi i czasu brakowało, by dołączyć. W tym roku wcale nie jest łatwiej. Być może tego czasu będę miała jeszcze mniej niż wcześniej, ale ... jak długo można stać z boku i patrzeć na dobrą zabawę? Na te piękne prace? Dlatego w przypływie szaleństwa zapisałam się i jestem:).
Zdecydowałam się na haftowanie bombek AAN, bo śliczne są i wydają mi się prostsze od zimowego samplerka. Na razie szukam osoby z drukarką, by wydrukować wzór i zastanawiam się nad wyborem kanwy i muliny.
Oto moje propozycje na dziś:Powinnam zacząć jak najszybciej, bo lada dzień poród, a nie wiem czy dzidzia pozwoli na hobby...
Pozdrawiam wszystkich ciepło!!!


i pytanie: dlaczego nie mogę komentować innych postów?

7 komentarzy:

Beata pisze...

Ja ci mogę wydrukować schemat i przesłać pocztą o ile cię to zadowala, bo znając pocztę polską to nieco będzie trwało... a co do komentarzy to używając przeglądarki Google Chrome tez nie mogę dodać żadnego komentarza.... a z Mozillą tak :)

5.monika pisze...

Również mogę przesłać schemat:)
Co do koloru to nie poradzę, ponieważ sama mam problem. Najpierw chciałam błękit, później w poście napisałam, że biała tkanina i bordowe nici, a teraz znowu chodzą mi po głowie niebieskości. Materiały dopiero jadą, więc jeszcze trochę czasu na myślenie mam.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania:)

monczer@gmail.com

monilew pisze...

ale cuuuuuuudne zestawienia kolorystyczne!!!

Dendrobium pisze...

Hura, okazało się, że więcej osób nie mogło komentować i dzięki naszej wspaniałej Ani już to jest możliwe!!!
Dlatego raz jeszcze dziękuję za propozycje wydruku. Nie chcę Was obciążać, dlatego z monitora kompa będę hefcić, a potem z dzidzią pójdziemy w świat i wzór przyniesiemy ...

Pozdrawiam ciepło!!!!

Aploch pisze...

Co prawda nie cierpię tych wyskakujących okienek ale cóż - poświęcę się. Czegóż ja bym dla Ws nie zrobiła ;)

Angela pisze...

Trzymam kciuki za wyszywanie i rozwiązanie :-)

Angela pisze...

Trzymam kciuki za wyszywanie i rozwiązanie :-)