czwartek, 13 października 2011

Odmeldowuje sie i ja

Dostałam przez was wczoraj mobilizacji. Planowałam zacząć któryś z obrazków jak ukończę moja dynie,ale nie mogłam się powstrzymać. Juz wcześniej nawyciagalam moje lninki i drobne kanwy ....i plany moje cudne diabli wzięli. Chciałam haftować najpierw banerek domkowy a jak czas pozwoli to bombki w miedzy czasie.Chciałam tak jak w originale na lnie i białą nitka,ale ten kawałek lnu naturalnego co mam jest zbyt mały a na większych kawałkach w innych odcieniach słabo widać białą nitkę. I tak to na chęciach się skończyło...będą bombki...każda oddzielnie i bez sznureczków...na kolor kanwy jeszcze się nie zdecydowałam ....a może będą rożne....dziś mam zamiar zrobić pierwsze prawdziwe xxx a nie tylko takie żeby sprawdzić jak "to wygląda"

2 komentarze:

splocik pisze...

Jak trzeba wybrać z dwóch pięknych, to zawsze jest problem i rozterka, ale też nie ma sytuacji bez wyjścia - jak widać :)))
Prośba - Nie zapominaj o etykiecie ANN, skoro bombki mają być(info nad banerkiem), bo nam się Aploch zamęczy uzupełniając brakujące etykiety, a Ona i tak ma dość roboty z blogiem :)
Pozdrawiam ciepło.

splocik pisze...

I nie ma odmeldowania - Twoja wariacja na temat bombek jest ciekawa i będę czekać na efekty :)
Pozdrawiam ciepło.